Modüler Su Deposu

Daha kaliteli ve teknolojik üretimler yapabilmek için Modüler su depoları, insanlığın hizmetindedir. Gelişen teknoloji ile beraber modüler su depoları, kendini de sürekli değiştirmektedir. Bu sayede üretilen en küçük parçaya kadar kalite ve özen, modüler su depolama sistemlerine yansımıştır. Su depolama sistemlerinde kalite kontrolü de son derece önemlidir ve bu kontrol daimi olarak su depolarında sağlanmaktadır. Zetaş, modüler su depolama sistemleri arasında ülkede öncü isimler arasında yer almayı hedeflemektedir. İnsanın en temel ihtiyacı olan suyun sağlıklı şartlarda korunabilmesi maksadıyla modüler su depoları oluşturulmuştur. Yaşamın kaynağı olan suyun korunması ve depolanmasındaki önemi bilen çalışanları ile birlikte, sizlerin hizmetinde olmaktan mutluluk duymaktayız.

Su Deposu

Su tankları ve su depoları, mevcut suyu koruyup hijyenik ortamda bulundurmak maksadı ile tasarlanmıştır. Ayrıca su tesisatları için metal ve plastik kaplarda su depoları oluşturulabilir ve taşınabilir. Taşınamaz (sabit) su depoları, prizmatik su deposu, silindirik su deposu, paslanmaz su deposu, grp su deposu, galvaniz su deposu ve modüler su depoları olarak kategorilere ayrılmaktadır. Bu depolar, suyu gerekli yerlerde ve gerektiğinde kullanılmak üzere haznelerinde toplarlar.

Su depolarındaki su;  içme, kullanım (sulama gibi ) veya depolama maksadıyla bir çok alanda kullanılmaktadır

Yakın geçmişte su kullanımı iyice artmaktadır. Ayrıca nüfusun artışına bağlı olarak, su kullanım da artmıştır. Bu bağlamda su kaynaklarında azalma olmaması ve kaynakların sabit kalması amacıyla su ihtiyacının karşılanması için su depoları oluşturulmuştur.

  • Suyu depolamak neden önemlidir? 

Zaman zaman meydana gelen su kesintilerinde sosyal anlamda aksaklık yaşamamak maksadıyla su depoları kurulmaktadır. Zorunlu ihtiyaç halinde bu sular kullanılmaktadır. Su depolarında bulunan sular belirli aralıklarla testlere tabi tutulmaktadır. Üretimde ve korunmada kullanılan tüm bileşenler, koruma altındadır. Aynı şekilde kalite ve Güvenlikten de asla taviz verilmemektedir.

Modüler Su Deposu Ölçüleri

Genel itibarıyla net bir ölçü ve kullanılan malzeme türü belli olmadan fiyat verilmemektedir. Çünkü bu tarz projelerde, kişilerin alan ölçülerine ve madde seçimine göre farklılık göstermektedir. Özel imalatlarla ebatlar belirlenip ortaya fiyat çıkmaktadır. Modüler su deposu ölçüleri isteğe göre ayarlanıp montajlamaları ise yerinde yapılabilmektedir. Sızdırmaz yapısı ve kullanım kolaylığı sayesinde en çok tercih edilen depolama şekillerinden bir tanesidir. Her bölge için tam, yarım veya çeyrek depo şeklinde üretim yapılarak boşluk bırakmadan tüm alan değerlendirilmektedir.

Karavan Su Deposu

Modüler Su Deposu Günümüzün değişen ihtiyaçlarına karşılık su depoları da bu ihtiyaçları karşılar şekilde değişmiştir. Su ihtiyacının olduğu her alanda…

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti 0

Sepette ürün yok.